Správce/kyně počítačové infrastruktury junior - systémoví administrátoři, správci počítačových sítí, České Budějovice

Informační technologie / Správce/kyně počítačové infrastruktury junior - systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

Společnost KUBOUŠEK EU holding a.s.

Místo pracoviště Lidická tř. 1937, České Budějovice
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 27 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Správce/kyně počítačové infrastruktury junior - systémoví administrátoři, správci počítačových sítí (Lidická tř. 1937, České Budějovice)

Hledáme šikovného ajťáka nebo ajťačku! Prostě šikovného člověka, který by aktualizoval náš tým z verze 2.0 na verzi 3.0.
Úkolem této "aktualizace" (čti náplň práce) bude:
- zodpovědnost za chod IT/ICT (zejména servery, tiskárny, IP telefony, mobilní telefony)
- rozvoj firemního prostředí, antivirové a bezpečnostní politiky
- údržba serverů MS Windows a virtualizační technologie, zálohování a archivace
- monitoring systémů firmy a aktualizace systémů
- evidence, správa a zabezpečení provozu firemní ICT techniky
- správa síťové infrastruktury (aktivní, pasivní)
- konfigurace telefonních ústředen
- instalace a konfigurace softwaru
- vyřizování interních požadavků (HelpDesk).
Je jasné, že k této práci potřebuješ určité softwarové předpoklady (čti vítané/požadované znalosti):
Požadavky na systémový software:
- SŠ/VŠ technického zaměření- tato pozice je vhodná i pro absolventy
- flexibilní a samostatný přistup k práci; výborné komunikační dovednosti
- loajálnost a ochota učit se novým technologiím
- komunikativní znalost anglického jazyka (minimálně úroveň B1)
- řidičský průkaz sk. B
- analytické schopnosti, samostatnost, systematičnost
Požadavky na aplikační software:
- znalost a orientace v HW a SW
- znalost správy serverů MS Exchange a MS SQL
- znalost virtuální technologie
- znalost zálohovacího SW
- znalost problematiky síťových zařízení
- znalost VoIP Technologií
- základy síťové bezpečnosti a antivirové ochrany
- ochotu učit se a zdokonalovat se ve svém oboru
Ale i ty osobně se můžeš těšit na příjemný upgrade (čti co nabízíme):
- finanční ohodnocení 27 000 až 35 000 Kč (podle zkušeností)
- bonusy při pracovním a životním jubileu, příspěvek ke svatbě
- maximální podporu svých zkušených kolegů včetně vstřícného šéfa
- odborná školení, která z tebe udělají specialistu na svém místě
- klouzavá pracovní doba
- možnost občasné práce z domova
- 5 týdnů dovolené
- služební notebook a telefon
- stravenky
- firemní bazén, který v létě využíváme pro osvěžení i občasné popracovní párty s kolegy z ostatních oddělení.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti KUBOUŠEK EU holding a.s.

KUBOUŠEK EU holding a.s.
Lidická tř. 1937
České Budějovice
37007
IČO: 3664503
aktualizováno před více než 2 roky