Správce / správkyně e-shopu - pracovníci pro zadávání dat, Hradec Králové

Informační technologie, Administrativa / Správce / správkyně e-shopu - pracovníci pro zadávání dat

Společnost Motorcycles & Powersports s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Pod Zámečkem 2044, Hradec Králové
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 20 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Správce / správkyně e-shopu - pracovníci pro zadávání dat (Pod Zámečkem 2044, Hradec Králové)

SPRÁVCE / SPRÁVKYNĚ E-SHOPU
- PP (možno i zkrác.) na dobu neurčitou, příp. DPP, DPČ; nástup dle dohody
- Pracovní náplň: Zalistování produktů skrze informační systém do systému e-shopu, komunikace s odběratelskými e-shopy (Alza, Amazon), kontrola funkcí a vzhledu e-shopu, kontrola stavu objednávek a jejich administrativní vyřizování, kontrola správného zařazení položek
- Požadujeme: PC gramotnost, logické myšlení, smysl pro pořádek, schopnost se učit a naučit se vazby mezi systémy, kreativní a přátelskou povahu
- Nabízíme: Možnost home office po zaškolení, vlastní seberealizaci, progresivní pracovní doba
být součástí dobré party lidí, kteří Vám budou v úvodu pomáhat, dobré platové podmínky, provize z Vašich projektů (bez limitu), školení, firemní akce aj.
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem, kontaktní osoba: Hrabák Michal, tel.: 792 309 797, e-mail: (zašlete životopis spolu s motivačním dopisem)

Informace o společnosti Motorcycles & Powersports s.r.o.

Motorcycles & Powersports s.r.o.
Pod Zámečkem 2044
Hradec Králové
50009
IČO: 28452917
aktualizováno před více než 3 roky