Správci nemovitostí - odborní pracovníci hospodářské správy,

Administrativa / Správci nemovitostí - odborní pracovníci hospodářské správy

Společnost SMO HOLDING a.s.

Místo pracoviště SMO HOLDING a.s. - Zlínský kraj
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 - 31 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Správci nemovitostí - odborní pracovníci hospodářské správy (SMO HOLDING a.s. - Zlínský kraj)

Smlouva na dobu určitou

Náplň činností :
- Správa revizí budov a zařízení
- Opravy, rekonstrukce a údržba nemovitostí
- Sledování spotřeb médií a hledání úspor
- Vedení týmu pracovníků údržby nemovitostí

Požadujeme :
- Znalost práce na PC
- Řidičský průkaz "B"
- Vzdělání v technickém oboru min. SŠ
- Komunikativnost, zápal pro týmovou práci

Nabízíme :
- Služební automobil, PC, MT
- Zaměstnanecké benefity
- Zázemí silné společnos

Zaměstnanecké výhody: Automobil, mobilní telefon, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky, možnost využití volného času v rekreačních střediscích společnosti, sportovní akce pořádané zaměstnavatelem.

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti SMO HOLDING a.s.

SMO HOLDING a.s.

IČO: 3628876
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Správci nemovitostí - odborní pracovníci hospodářské správy

SMO HOLDING a.s. - Zlínský kraj