Správci objektů, Praha

Výroba a provoz / Správci objektů

Společnost HERMES Company s.r.o

Místo pracoviště Praha
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 16 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Správci objektů (Praha)

MÍSTO VÝKONU PRAHA
KONTAKT : Kulchitskiy Artur, e-mail:

Naše společnost zajišťuje osobní dopravu po Praze, České republice a Evropě, a ubytovací služby, nabízíme naši apartmány v centru Prahy.
Hlavní hodnotou naší společnosti jsou její zaměstnanci, kteří mají mimořádné zkušenosti nejen s osobní dopravou, ale také v oblasti cestovního ruchu a organizace velkých akcí.
Více informaci http://itransfer.cz/ru/

Hledáme Správce nemovitostí

Požadujeme:

o aktivní znalost anglického jazyka, hlavně ruského
o Práce na počítače, znalosti IT - Network setup/administration

Náplň práce:

prohlídky nemovitostí, zjišťování jejich stavebně technického stavu, stanovování postupů provádění údržby, objednávání oprav, kontrola dodavatelů, kontrola dodržování harmonogramů a smluvních podmínek, objednávání revizí, organizace výběrových řízení, komunikace s turisty, vedení technicko-správní agendy budov, vedení záznamů a dokumentace.
o samostatnost, organizační schopnosti, příjemné vstupování při komunikaci se zákazníky.

ŘP sk. B podmínkou.

Informace o společnosti HERMES Company s.r.o

HERMES Company s.r.o

Praha

IČO: 5118484
aktualizováno před asi 4 roky