Správci objektů, Samopše

Výroba a provoz / Správci objektů

Společnost Člověk zpět k člověku, z.s.

Místo pracoviště Samopše 15, Samopše
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 21 480 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Správci objektů (Samopše 15, Samopše)

Pracoviště Samopše 15
Náplň práce: zajištění provozního chodu objektu v nepřetržitém dvousměnném provozu (denní směna 06.00-18.00 hodin, noční směna 18.00-06.00hodin)
Požadujeme pracovitost, dobrý zdravotní stav, odpovědnost, samostatnost, flexibilitu, zručnost,
schopnost práce s lidmi, fyzickou i psychickou odolnost, schopnost pracovat v týmu, bezúhonnost, poctivost, empatii se starými lidmi.
Nabízíme: vánoční prémie, osobní ohodnocení až 3000,- Kč

První kontakt e-mailem: telefonicky 8 - 16 h

Informace o společnosti Člověk zpět k člověku, z.s.

Člověk zpět k člověku, z.s.
Samopše 15
Samopše
28506
IČO: 45770433
aktualizováno před asi rokem