Sqa engineer (ž/m) - specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci, Ráječko

Informační technologie / Sqa engineer (ž/m) - specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci

Společnost Tyco Fire & Security Czech Rebublic s.r.o.

Místo pracoviště Osvobození 363, Ráječko
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 45 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Sqa engineer (ž/m) - specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci (Osvobození 363, Ráječko)

Jako součást našeho týmu R&D budete testovat prototypy a komponenty systémů automatické detekce požáru. Budete úzce spolupracovat s multidisciplinárním technickým týmem složeným z elektro inženýrů, softwarových inženýrů a programátorů se zaměřením na aplikovaný výzkum a inovace.
Naše špičkové technologie zahrnují ovládací panely a požární hlásiče, které v sobě kombinují hardware a software a poskytují řídicí funkce a algoritmy zpracování signálu.
Jaká bude Vaše pracovní náplň
o Nastavení a konfigurace testovacího zařízení
o Oprava a údržba zkušebních zařízení
o Psaní specifikací testů pro nové funkce, údržba stávajících úložišť testovacích případů
o Provádění a záznamy testů
o Podpora migrace testovacích případů na nový testovací nástroj
o Koordinace různých projektů
o Poskytování technické podpory ostatním členům týmu
Očekáváme
o Vzdělání v oboru SW inženýrství, elektrotechniky, IT
o Zkušeností s manuálním testováním embedded systémů
o Znalost angličtiny slovem i písmem (budete v denním kontaktu s kolegy v zahraničí)
o Zkušenosti s definováním návrhu testovacích systémů
o Zkušenosti s funkčním testováním nebo testováním softwaru
o Znalost testovacích nástrojů (JIRA, Khepera, Bugzilla atd.)
o Zkušenosti s nástroji pro správu testů, jako jsou TestRail, ALM nebo Zephyr Scale atd.

Zaměstnanecké výhody: 13. plat, 14. plat, příspěvěk na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, skupinové životní pojištění, dotované obědy, zvýhodněné tarify mobilních operátorů, cafeterie
Kontakt: osobně: p. Frauenbergová Andrea, Osvobození 363, Ráječko, telefonicky 8:00-15:00 hod. 516 486 107, 725 581 831, e-mailem

Informace o společnosti Tyco Fire & Security Czech Rebublic s.r.o.

Tyco Fire & Security Czech Rebublic s.r.o.
Osvobození 363
Ráječko
67902
IČO: 61055077
aktualizováno před více než 2 roky