Stájníci - strojníci - chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí, Zašová

Zemědělství a lesnictví / Stájníci - strojníci - chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí

Společnost Valašské ZOD, družstvo

Místo pracoviště Zašová 622, Zašová
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 29 500 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Stájníci - strojníci - chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí (Zašová 622, Zašová)

STÁJNÍCI - STROJNÍCI
Požadujeme: ŘP sk. T, strojnický průkaz výhodou, možnost doplnění kvalifikace ošetřovatel
skotu, stájník, kladný vztah ke zvířatům.
Náplň práce: Péče o zvířata - skot, řízení traktoru, nakladače
Nabízíme: penzijní připojištění, příspěvek na stravování, roční prémie, další benefity, možnost
doplnění kvalifikace.
První kontakt: telefonicky na čísle 603 562 543 v době od 6:00-14:30 hodin, e-mailem na
nebo osobně v sídle firmy - Zašová 622, v době od 6:00-14:30 hodin.

Informace o společnosti Valašské ZOD, družstvo

Valašské ZOD, družstvo
Zašová 622
Zašová
75651
IČO: 47151641
aktualizováno před 5 měsíci