Staniční sestra - všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester), Liberec

Zdravotnictví / Staniční sestra - všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)

Společnost Hospic sv. Zdislavy, o.p.s.

Místo pracoviště Pod Perštýnem 321, Liberec
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 36 000 - 40 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Staniční sestra - všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester) (Pod Perštýnem 321, Liberec)

Základní náplň práce:
- vedení ošetřovatelského procesu, aktivní komunikace s klienty a rodinami
- koordinace péče o klienta v závěru života
- kontrola a realizace vykazování zdravotních úkonů
- nastavení a udržování standardů péče
- řízení malého kolektivu sester, pečovatelek/pečovatelů
- spolupráce s lékaři
Požadujeme:
- dokončené vzdělání v oboru ošetřovatelství nebo jiném oboru odpovídajícím vzdělání všeobecné sestry
- praxi ve zdravotnictví
- znalost práce na PC
- příjemné vystupování a trpělivost
- smysl pro týmovou práci
Pracovní úvazek plný nebo zkrácený (20-40 hod.)
Nabízíme:
- prostor pro seberealizaci při řízení pomoci potřebným
- další vzdělávání a supervizi
- příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv v zavedené neziskové organizaci
- příspěvek na stravování, možnost obědů v budově
- 5 týdnů dovolené
- odměny
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky.

Informace o společnosti Hospic sv. Zdislavy, o.p.s.

Hospic sv. Zdislavy, o.p.s.
Pod Perštýnem 321
Liberec
46001
IČO: 28700210
aktualizováno před asi rokem