Stáník/ce na farmě s dojeným skotem - pomocní pracovníci ve smíšeném hospodářství, Vlastec

Zemědělství a lesnictví / Stáník/ce na farmě s dojeným skotem - pomocní pracovníci ve smíšeném hospodářství

Společnost Farma Struhy s.r.o.

Místo pracoviště Struhy 39, Vlastec
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 20 000 - 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Stáník/ce na farmě s dojeným skotem - pomocní pracovníci ve smíšeném hospodářství (Struhy 39, Vlastec)

Náplň práce: vyhrnování, nastýlání všem kategoriím skotu, krmení, přehánění a manipulace se zvířaty, úklidové práce, údržba areálu, údržba a tvorba pastevního areálu, občasné řízení dodávky pro materiály, v sezóně lehčí polní práce, víkendové služby.
Požadujeme řidičský průkaz skupiny T, čistý trestní rejstřík, chuť pracovat, kladný vztah ke zvířatům.
Pracovní doba: 6-14:30 hod.
Nabízíme: zvýhodněné stravování.
První kontakt: Kojetín Tomáš, tel.: 702 004 261, e-mail: nebo osobně na uvedené adrese.

Informace o společnosti Farma Struhy s.r.o.

Farma Struhy s.r.o.
Struhy 39
Vlastec
39701
IČO: 6868681
aktualizováno před více než rokem