Stavbyvedoucí dopravních staveb a mostů - stavební inženýři, Valašské Meziříčí

Stavebnictví / Stavbyvedoucí dopravních staveb a mostů - stavební inženýři

Společnost RAF STAVBY s.r.o.

Místo pracoviště Hranická 272, Valašské Meziříčí
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 40 000 - 60 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Stavbyvedoucí dopravních staveb a mostů - stavební inženýři (Hranická 272, Valašské Meziříčí)

STAVBYVEDOUCÍ DOPRAVNÍCH STAVEB A MOSTŮ
POŽADUJEME:
- minimálně ukončené střední odborné vzdělání stavebního směru
- praxi v podobné činnosti minimálně 3 roky
- autorizace v oboru velkou výhodou
- znalost čtení ve stavebních výkresech a dokumentaci, znalost technologických postupů
- znalost bezpečnostních předpisů
- dobré komunikační schopnosti
- praxi ve vedení pracovního kolektivu
- řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidič
- PC znalosti: MS Word, Excel
- samostatnost, zodpovědnost, pracovitost, flexibilitu, organizační schopnosti, spolehlivost při
plnění úkolů, trestní bezúhonnost
NÁPLŇ PRÁCE:
- zajišťování organizace staveniště a řízení provozu na něm
- koordinace podřízených mistrů, dělníků a ostatních účastníků výstavby
- operativní řízení stavebních prací
- zajišťování dodržování stanovených technických postupů
- spolupráce s technickým dozorem investora, s koordinátorem BOZP a státními kontrolními orgány
- vedení stavebního deníku a příslušné dokumentace, spolupráce s oddělením přípravy staveb
- spolupráce při zpracování podkladů k fakturaci
- zpracování podkladů pro odměňování pracovníků, provádění prvotních personálních úkonů,
vedení pracovního týmu
- zajišťování přejímky provedených prací
- časové řízení montážních prací
- dohled nad dodržováním v oblasti bezpečnosti o ochrany zdraví
NABÍZÍME:
- práci ve stabilní stavební společnosti
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- nástup možný ihned nebo dle domluvy
- pracoviště - Valašské Meziříčí, Hranická 272 a stavby zaměstnavatele (výhradně Morava)
- výše nástupní mzdy bude stanovena při osobním pohovoru na základě odborných zkušeností (autorizace) a praxe v rozmezí od 40.000 do 60.000 Kč s možností navýšení po zkušební době
- k dispozici služební automobil, notebook a mobilní telefon
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 725 505 495 v době od 8:00-15:00 hodin nebo e-mailem
na V případě osobního kontaktu je potřeba schůzku předem telefonicky domluvit po zaslání životopisu.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti RAF STAVBY s.r.o.

RAF STAVBY s.r.o.
Hranická 272
Valašské Meziříčí
75701
IČO: 28714989
aktualizováno před více než 2 roky