Stavbyvedoucí dopravních staveb - mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví, Hradec Králové

Stavebnictví / Stavbyvedoucí dopravních staveb - mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví

Společnost KENVI CZ s.r.o.

Místo pracoviště Markova 191, Hradec Králové
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Stavbyvedoucí dopravních staveb - mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví (Markova 191, Hradec Králové)

STAVBYVEDOUCÍ DOPRAVNÍCH STAVEB
- PP na dobu neurčitou, nástup 1.4.2021
- Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, spolehlivost, časová flexibilita, zodpovědnost
- NÁPLŇ FUNKCE: řízení staveb dopravního charakteru (komunikace, chodníky, odvodnění) z pozice vedoucího stavby, zajištění potřeb stavby ve spolupráci s oddělením přípravy (materiál, mechanizace apod.), dohled nad dodržováním bezpečnosti ochrany zdraví při práci
- Nabízíme: příspěvek na stravování
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, kontaktní osoba: Dorazil Michal, tel.: 733 538 566, e-mail:

Informace o společnosti KENVI CZ s.r.o.

KENVI CZ s.r.o.
Markova 191
Hradec Králové
50004
IČO: 28825039
aktualizováno před asi 3 roky

Další pracovní nabídky v okrese Hradec Králové v oboru Stavebnictví

Všechny pracovní inzeráty v okrese Hradec Králové v oboru Stavebnictví