Stavbyvedoucí - elekromontáže - hlavní stavbyvedoucí, Moravská Třebová

Stavebnictví, Management / Stavbyvedoucí - elekromontáže - hlavní stavbyvedoucí

Společnost CLIMA - TEX.CZ group s.r.o.

Místo pracoviště Lanškrounská 368, Moravská Třebová
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 - 60 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Stavbyvedoucí - elekromontáže - hlavní stavbyvedoucí (Lanškrounská 368, Moravská Třebová)

POŽADAVKY: vzdělání v oboru elektro, prokazatelné zkušenosti v oboru a s vedením kolektivu, splnění vyhlášky č.250/2021 Sb., profesní kvalifikace elektromontér fotovoltaických
systémů (26014-H)
NÁPLŇ PRÁCE: řádné vedení realizace staveb, koordinace staveb se zákazníky, investorem, zaměstnanci a vedením firmy, komunikace s úřady, příprava staveb k realizaci, výstavba a legislativní ukončení staveb
NABÍZÍME: zaměstnání na hlavní pracovní poměr, firemní automobil, možnost dalšího profesního růstu
KONTAKT: e-mailem, telefonicky
V případě zájmu své životopisy zasílejte na nebo
volejte na uvedený kontakt.

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o společnosti CLIMA - TEX.CZ group s.r.o.

CLIMA - TEX.CZ group s.r.o.
Lanškrounská 368
Moravská Třebová
57101
IČO: 5611784
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Stavbyvedoucí - elekromontáže - hlavní stavbyvedoucí