Stavbyvedoucí - hlavní stavbyvedoucí, Děčín

Stavebnictví, Management / Stavbyvedoucí - hlavní stavbyvedoucí

Společnost K2 Lešení, s.r.o.

Místo pracoviště Liberecká 300, Děčín
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 40 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Stavbyvedoucí - hlavní stavbyvedoucí (Liberecká 300, Děčín)

Místo výkonu práce: ČR + DE
Nástup možný ihned.

Komunikativní znalost německého jazyka podmínkou.
Zkušenosti s řízením realizace projektů, znalost oboru lešení není podmínkou.
Náplň práce: řízení party pracovníků a všech jejich činnosti na stavbě, komunikace v rámci týmu i se zástupci investora.
Nabízíme firemní automobil.

Kontakt: Lucie Topolančinová, první kontakt e-mailem na:

Informace o společnosti K2 Lešení, s.r.o.

K2 Lešení, s.r.o.
Liberecká 300
Děčín
40502
IČO: 28746694
aktualizováno před 9 dny

Odpověď na pracovní pozici Stavbyvedoucí - hlavní stavbyvedoucí