Stavbyvedoucí - mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví, Brno

Stavebnictví / Stavbyvedoucí - mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví

Společnost Kaiserbau s. r. o.

Místo pracoviště Gebauerova 4502, Brno
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Stavbyvedoucí - mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví (Gebauerova 4502, Brno)

Náplň práce:
• Koordinace a řízení stavebních prací.
• Kontrola a inventarizace materiálu spojené se stavbou.
• Kontrola provedených prací a dodržování harmonogramů.
• Kontrola dodržování technologických postupů stavby.
• Zajištění materiálového a technického zabezpečení stavby.
• Řízení a kontrola pracovníků na stavbách, komunikace se subdodavateli, investorem a projektantem.
• Přehled o ekonomice staveb.
• Evidence příslušných dokladů a vedení stavební dokumentace.

Požadavky:
• SŠ/VŠ vzdělání stavebního oboru, PRAXE s řízením staveb. Autorizace v oboru Pozemní stavby vítána.
• Schopnost orientace ve výkresech, ve výkazech výměr a položkových rozpočtech.
• Samostatnost v rozhodování, organizační schopnosti, a komunikace se subdodavateli.
• Zajištění dodávek materiálu, kontrola a řízení menších i větších staveb.
• Komunikační znalost ČJ.
• Ovládání programů (MS Office), Autocad výhodou.
• Aktivní řidič sk.B.

Nabízíme:
• Práce v kanceláři na plný úvazek.
• Moderní prostředí s odpovídajícím technickým zázemím.
• Dobrou dopravní dostupnost pracoviště (MHD, vlak) v blízkosti Staré osady v Brně-Židenicích.
• Možnost školení a odborného vzdělávání.
• Firemní vozidlo, PC a telefon.
• Občerstvení na pracovišti (káva, čaj, aj.).
• Příspěvek na stravování.
• Sick-days. Vlastní organizace práce.
• Místo výkonu práce: Brno a okolí.
• Nástup možný ihned (nebo dohodou).

První kontakt se zaměstnavatelem telefonicky PO-PÁ 9:00-16:00h nebo e-mailem.

Informace o společnosti Kaiserbau s. r. o.

Kaiserbau s. r. o.
Gebauerova 4502
Brno
61500
IČO: 5939615
aktualizováno před téměř 2 roky