Stavbyvedoucí - ostatní řídící pracovníci ve stavebnictví, Vidče

Stavebnictví, Management / Stavbyvedoucí - ostatní řídící pracovníci ve stavebnictví

Společnost KÁMENBAU s.r.o.

Místo pracoviště Vidče 581, Vidče
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 45 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Stavbyvedoucí - ostatní řídící pracovníci ve stavebnictví (Vidče 581, Vidče)

STAVBYVEDOUCÍ
Stavební firma hledá do svého kolektivu stavbyvedoucího.
Požadujeme: SŠ nebo VŠ, ŘP sk. B, strojnický průkaz výhodou, praxe v oboru.
Náplň práce: řízení stavebních prací (výkopové práce, chodníky, cyklostezky).
Nabízíme: firemní vozidlo, telefon.
První kontakt: telefonicky na čísle 602 777 144 v době od 8:00-15:00 hodin nebo e-mailem na

ov.6.9.22

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti KÁMENBAU s.r.o.

KÁMENBAU s.r.o.
Vidče 581
Vidče
75653
IČO: 28659261
aktualizováno před více než rokem