Stavební dělníci (výstavba mostů) - dělníci v oblasti výstavby a údržby inženýrských děl, Valašské Meziříčí

Stavebnictví / Stavební dělníci (výstavba mostů) - dělníci v oblasti výstavby a údržby inženýrských děl

Společnost RAF STAVBY s.r.o.

Místo pracoviště Hranická 272, Valašské Meziříčí
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 110 - 140 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Stavební dělníci (výstavba mostů) - dělníci v oblasti výstavby a údržby inženýrských děl (Hranická 272, Valašské Meziříčí)

Náplň práce:
- Stavební práce při výstavbě mostních staveb
- Manipulační práce se stavebními hmotami, materiály, polotovary a výrobky
- Obsluha jednoduchých stavebních strojů a zařízení stavební výroby
- Čištění strojů a zařízení, spolupráce při údržbě
- Vykonávání jednoduchých montážních prací, spolupráce při náročnějších stavebních pracích
- Provádění jednoduchých přípravných a dokončovacích stavebních prací
Požadujeme:
- Základní vzdělání
- Výhodou výuční list v jakékoliv stavebním směru (zedník vítán)
- Výhodou praxe na obdobné pozici 1 rok
- Řidičský průkaz skupiny B výhodou
- Fyzickou zdatnost
- Pracovitost, manuální zručnost, zodpovědnost, samostatnost, flexibilitu, ochotu učit se novým věcem
Nabízíme:
- Pracovní smlouvu na plný úvazek, na dobu neurčitou, s možným nástupem ihned či dle domluvy
- Místo výkonu práce Valašské Meziříčí + stavby zaměstnavatele na Moravě
- Nástupní hrubá mzda ve výši od 110,- do 140,- Kč / hodinu, s možností navýšení po zkušební době, možnost přesčasové práce
SCHŮZKU JE POTŘEBA PŘEDEM TELEFONICKY DOMLUVIT PO ZASLÁNÍ ŽIVOTOPISU!

Informace o společnosti RAF STAVBY s.r.o.

RAF STAVBY s.r.o.
Hranická 272
Valašské Meziříčí
75701
IČO: 28714989
aktualizováno před více než 2 roky