Stavební mistr/ová - junior stavbyvedoucí - mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví, Ostrava

Stavebnictví / Stavební mistr/ová - junior stavbyvedoucí - mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví

Společnost HOMOLA holding s.r.o.

Místo pracoviště Vratimovská 624, Ostrava
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 - 45 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Stavební mistr/ová - junior stavbyvedoucí - mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví (Vratimovská 624, Ostrava)

Kontakt:

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici nám zašlete svůj strukturovaný životopis na email

Společnost HOMOLA holding hledá stavebního mistra
Požadujeme:
Středoškolské vzdělání
SPŠ stavební se zaměřením na pozemní stavby
Orientace ve výkresové dokumentaci
Uživatelská znalost AutoCadu
Výhodou je praxe ve stavebním provozu, pozice je ale vhodná i pro absolventy bez praxe

Náplň práce:
spoluúčast při přípravě a realizaci stavebních projektů
podpora týmu hlavního stavbyvedoucí na projektu, spolupráce s investorem a projektantem
zodpovědnost za dodržování kvality a termínů dodavatele
kontrola harmonogramu projektu
koordinace práce podřízených zaměstnanců a týmu na straně subdodavatele
komunikace s odběrateli a dodavateli.

Nabízíme:
pracovní poměr na plný úvazek, smlouva na dobu určitou 1 rok, možnost prodloužení na dobu neurčitou,
odpovídající finanční ohodnocení, měsíční prémie do výše až 30% hrubé mzdy, mimořádné odměny
zázemí ryze české stavební firmy
nástup možný ihned

Benefity:
příspěvek na stravování
5 dní zdravotního volna, 20 dní dovolené
mobilní telefon, notebook, využívaní služebního vozidla pro soukromé účely
bezúročné zaměstnanecké půjčky
firemní akce pro zaměstnance
vzdělávací kurzy a školení

Zaměstnanecké výhody:
stravování
20 dní dovolené, 5 sick day
rozvoj dalšího vzdělávání a možnost profesního růstu

Informace o společnosti HOMOLA holding s.r.o.

HOMOLA holding s.r.o.
Vratimovská 624
Ostrava
71800
IČO: 6519091
aktualizováno před více než 2 roky