Stavební mistři dopravních staveb a mostů - mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví, Valašské Meziříčí

Stavebnictví / Stavební mistři dopravních staveb a mostů - mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví

Společnost RAF STAVBY s.r.o.

Místo pracoviště Hranická 272, Valašské Meziříčí
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Stavební mistři dopravních staveb a mostů - mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví (Hranická 272, Valašské Meziříčí)

STAVEBNÍ MISTŘI DOPRAVNÍCH STAVEB A MOSTŮ
POŽADUJEME:
- vzdělání stavebního směru (vyučení, maturita)
- praxi na podobné pozici minimálně 3 roky
- orientaci ve stavebních výkresech a dokumentaci
- znalost bezpečnostních předpisů
- dobré komunikační, argumentační a vyjednávací schopnosti
- praxi ve vedení menšího pracovního kolektivu
- řidičské oprávnění skupiny B
- pracovitost, zodpovědnost, samostatnost, flexibilitu, ochotu učit se novým věcem
NÁPLŇ PRÁCE:
- řídí a organizuje provádění prací podle plánu výroby
- kontrola dodržování pracovní a technologické kázně
- zajišťování podkladů pro pracovní výkaz
- zajišťování materiálu a koordinace jeho dodávky
- zajišťování úkolů podle pokynů stavbyvedoucího
- dohled nad dodržováním v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví
NABÍZÍME:
- pracovní smlouvu s možným nástupem ihned či dle domluvy, na plný úvazek, na dobu neurčitou
- místo výkonu práce - Valašské Meziříčí, Hranická 272 + stavby zaměstnavatele (výhradně Morava)
- služební mobilní telefon a automobil i k soukromým účelům
- nástupní hrubá mzda ve výši od 30.000 Kč dle zkušeností a praxe s možností navýšení.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 725 505 495 v době od 8:00-15:00 hodin nebo e-mailem
na V případě osobního kontaktu je potřeba schůzku předem telefonicky domluvit po zaslání životopisu.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti RAF STAVBY s.r.o.

RAF STAVBY s.r.o.
Hranická 272
Valašské Meziříčí
75701
IČO: 28714989
aktualizováno před více než 2 roky