Stavební projektant/ka - stavební technici projektanti, konstruktéři, Příbram

Stavebnictví / Stavební projektant/ka - stavební technici projektanti, konstruktéři

Společnost Atelier Sukdolák s.r.o.

Místo pracoviště Fibichova 55, Příbram
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 25 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Stavební projektant/ka - stavební technici projektanti, konstruktéři (Fibichova 55, Příbram)

Pozice: stavební projektant/ka
Náplň práce
Projektování pozemních staveb na pozici projektant
- řešení a vypracování dílčích částí projektu
- projednávání dílčích částí dokumentace s příslušnými orgány a organizacemi
Projektování pozemních staveb na pozici vedoucí projektu
- řešení a vypracování projektů
- koordinace projektů
- projednávání dokumentace s investory, příslušnými orgány a organizacemi
- výkon autorského dozoru
Požadujeme
- SŠ/VŠ stavební - obor pozemní stavby, architektura, TZB
- velmi dobrá znalost stavebních standardů
- velmi dobrá znalost CAD (ARCHICAD popř. Allplan výhodou), MS Office
- analytické myšlení, samostatnost a tvůrčí invence
- zodpovědnost a spolehlivost
- schopnost týmové práce a komplexního pohledu na řešený úkol
- intenzivní zájem o soustavné profesní zdokonalování
- časová flexibilita
- řidičský průkaz sk. B výhodou
Nabízíme
- odměna (mzda) dle praxe a výkonu
- možnost seberealizace a profesního rozvoje
- příjemné pracovní prostředí
- místo výkonu práce: Příbram
- práce na zajímavých a významných zakázkách
- pružná pracovní doba
- možnost home-office dle povahy konkrétního projektu
- firemní akce
Nástup možný ihned. Mzda: 25 000,- až 40 000,- (po zapracování)
Kontakt: Sukdolák, e-mail:
Místo výkonu práce: Atelier Sukdolák s.r.o., Fibichova č.p. 55, Příbram II

Požadavky

  • Stavební technici projektanti, konstruktéři

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Atelier Sukdolák s.r.o.

Atelier Sukdolák s.r.o.
Fibichova 55
Příbram
26101
IČO: 6459153
aktualizováno před asi 2 roky