Stolaři / atypáři - stavební truhláři, Neplachovice

Stavebnictví / Stolaři / atypáři - stavební truhláři

Společnost FMT spol. s r.o.

Místo pracoviště Cihelní 238, Neplachovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 23 000 - 27 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Stolaři / atypáři - stavební truhláři (Cihelní 238, Neplachovice)

*KO: Ing. Blanka Hotáková. V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail:

Profil vhodného kandidáta: zkušenosti s prací se dřevem, manuální zručnost, pečlivost a přesnost, týmový hráč, fyzická zdatnost, dobrá pracovní morálka.

Pracovní náplň - hlavní činnosti:
- výroba oken a dveří
- výroba atypů
- kompletace výrobků
- obsluha dřevoobráběcích strojů

Co nabízíme:
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti FMT spol. s r.o.

FMT spol. s r.o.
Cihelní 238
Neplachovice
74774
IČO: 27796868
aktualizováno před 6 měsíci