Stráž přírody - strážci přírody, Stožec

Obrana a ochrana / Stráž přírody - strážci přírody

Společnost Správa Národního parku a chráněné krajinné oblasti Šumava

Místo pracoviště Stožec
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 19 730 - 28 920 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Stráž přírody - strážci přírody (Stožec)

Pracovní místo: Stráž přírody
Pracovní úvazek: plný
Požadované vzdělání: Úplné střední vzdělání s maturitou
Oddělení: Oddělení Územní pracoviště stráže a ochrany přírody
Místo výkonu: pracoviště strážní obvod Stožec

Další požadavky na minimální znalosti a dovednosti:
Minimální věková hranice 21 let, trestní bezúhonnost /doložit výpis z rejstříku trestů/, výborný zdravotní stav /doložit/, fyzická kondice, řidičský průkaz skupiny "B", znalost cizího jazyka - NJ,AJ, dobré znalosti zákona 114/92 Sb., a především činností/povinností stráže přírody. Výhodou vzdělání přírodního zaměření (ochrana živ. prostředí, ekologie, lesnictví), znalost základů poskytování I. pomoci, kladný vztah k přírodě, znalost místopisu, historie území, zkušenosti z práce s mládeží a dětmi, komunikační schopnosti, samostatnost.
Náplň práce: Vykonává činnost stráže přírody. Zjišťuje a dokumentuje negativní jevy v terénu a zajišťuje opatření k nápravě či zastavení rušivé činnosti. Zajišťuje informační servis v terénu, provádí dozorovou a kontrolní činnost stráže přírody v rozsahu vymezeném zákonem č. 114/1992 Sb. a navazujícími právními předpisy. Podílí se na zabezpečení spolupráce stráže přírody s ostatními subjekty. Poskytuje základní pomoc návštěvníkům, spolupracuje při provádění osvětové a výzkumné činnosti, je odpovědný za průběžný monitoring a údržbu drobné terénní infrastruktury a venkovní vybavenosti.
Plat: 19.730,- Kč až 28.920,- Kč (dle délky let započitatelné praxe)
Požadovaný nástup: 1. 7. 2023 (nebo dle dohody)
Uzávěrka přihlášek: 25. 6. 2023
Výběrové řízení dne: 29. 6. 2023

Dotazy k podrobné náplni práce lze získat u vedoucího pracoviště strážní obvod Stožec: Jaroslav Koranda - 731 530 380.
Zájemci se mohou přihlásit zaslání životopisu na adresu - kancelář ředitele.

Správa Národního parku Šumava si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit, změnit jeho podmínky, případně nevybrat žádného uchazeče.

Informace o společnosti Správa Národního parku a chráněné krajinné oblasti Šumava

Správa Národního parku a chráněné krajinné oblasti Šumava

Stožec

IČO: 583171
aktualizováno před 12 měsíci