Strážní - místo vyhrazeno pro ozp - pracovníci ostrahy, strážní, Valašské Meziříčí

Obrana a ochrana / Strážní - místo vyhrazeno pro ozp - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost ČOS - Speciální servis s.r.o.

Místo pracoviště Valašské Meziříčí
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 19 500 - 22 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Strážní - místo vyhrazeno pro ozp - pracovníci ostrahy, strážní (Valašské Meziříčí)

Hledáme nové kolegy na dlouhodobou spolupráci, na pozici Strážný/bezpečnostní pracovník na vlakové nádraží.
NÁPLŇ PRÁCE: kontrola vestibulu nádraží, kontrola uzamykatelných prostor, 12 ti hod. noční směny.
POŽADUJEME: předložení výpisu z RT, zodpovědnost.
NABÍZÍME:
- práci na plný nebo zkrácený úvazek s přihlédnutím ke zdravotnímu stavu zájemce
- jistotu mzdy vždy každý měsíc a pravidelné vyplácení výkonnostních odměn
- možnost dlouhodobého zaměstnání
- pracovní uniformu
- pochopení a příjemné jednání
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 731 435 435, nebo emailem na adresu Nechodit na místo výkonu práce!

Informace o společnosti ČOS - Speciální servis s.r.o.

ČOS - Speciální servis s.r.o.

Valašské Meziříčí

IČO: 27511511
aktualizováno před 2 měsíci