Strážní - pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy, Plzeň

Obrana a ochrana / Strážní - pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy

Společnost VKUS-BUSTAN s.r.o.

Místo pracoviště Cukrovarská 395, Plzeň
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 16 500 - 18 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Strážní - pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy (Cukrovarská 395, Plzeň)

Jen pro OZP.
Nabízíme:
- Práci vhodnou pro invalidní důchodce!
- Finanční benefity dle vykonané práce
- Příplatky za případnou práci v sobotu, neděli, noci a ve státní stávky (směnnost),
- Průměrná hrubá hodinová mzda ve výši 110,00 Kč
- Výplata mzdy v pevných a pravidelných termínech na účet nebo poštovní složenkou.

Požadujeme:
- Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost
- Obchůzková činnost
- Čistý trestní rejstřík
- Certifikát (strážný) - není nutností, je výhodou
Nepřetržitý provoz
Náplň práce:
- nenáročná a krátká obchůzková činnost v objektu,
- snadná obsluha požární signalizace,
- podávání informací přicházejícím osobám,
- snadná a krátká písemná evidence.

Zájemce žádáme o zaslání životopisu na e-mail: nebo se hlaste na tel.č. 724 764 272.

Informace o společnosti VKUS-BUSTAN s.r.o.

VKUS-BUSTAN s.r.o.
Cukrovarská 395
Plzeň
30100
IČO: 26841410
aktualizováno před asi 4 roky