Strážní, vrátní - kontakt: telefonicky či e-mailem. - pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur, Beroun

Obrana a ochrana / Strážní, vrátní - kontakt: telefonicky či e-mailem. - pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Společnost OKO 69, s.r.o.

Místo pracoviště Na Ostrově 274, Beroun
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 113 Kč / hodinu
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Strážní, vrátní - kontakt: telefonicky či e-mailem. - pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur (Na Ostrově 274, Beroun)

Náplň práce:Ostraha objektu, Kontrola vstupů a vjezdů do objektů, Pochůzková činnost, Zápisy do evidenčních knih, Směnný provoz 6 -18, 18 - 6 hodin. Požadujeme: Výpis z rejstříku trestů, Spolehlivost a flexibilitu, Certifikát strážný č.68-008-E výhodou, ne podmínkou, Vyhrazeno pro OZP. Nabízíme: Pracovní poměr na dobu určitou, Zázemí stabilní firmy, Odměny pro vynikající pracovníky, Možnost získání certifikátu strážný č. 68-008-E, Pravidelná školení, Příplatky za služby v sobotu, neděli, svátky a noční. Kontakt: telefonicky či e-mailem Po-Pá 8:00 - 14:00.

Informace o společnosti OKO 69, s.r.o.

OKO 69, s.r.o.
Na Ostrově 274
Beroun
26601
IČO: 25032909
aktualizováno před téměř 2 roky

Odpověď na pracovní pozici Strážní, vrátní - kontakt: telefonicky či e-mailem. - pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Na Ostrově 274 274
Beroun