Strážní/vrátní - kontakt: telefonicky či e-mailem - vrátní, Hořovice

Obrana a ochrana / Strážní/vrátní - kontakt: telefonicky či e-mailem - vrátní

Společnost OKO 69, s.r.o.

Místo pracoviště Hořovice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 120 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Strážní/vrátní - kontakt: telefonicky či e-mailem - vrátní (Hořovice)

Náplň práce: ostraha objektu, kontrola vstupů a vjezdů do objektů, pochůzková činnost, zápisy do evidenčních knih. Požadujeme: výpis z rejstříku trestů, spolehlivost a flexibilitu, certifikát strážný č.68-008-E výhodou, ne podmínkou. Vhodné pro OZP. Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou s možností prodlužování, zázemí stabilní firmy, možnost získání certifikátu strážný č. 68-008-E, možnost i kratšího úvazku, pravidelná školení,
příplatky za služby v sobotu, neděli, svátky a noční. Kontakt: telefonicky (po - pá 8 -14 hodin) či e-mailem.

Informace o společnosti OKO 69, s.r.o.

OKO 69, s.r.o.

Hořovice

IČO: 25032909
aktualizováno před 4 měsíci