Strážní, vrtátní - pracovníci ostrahy, strážní, Kněževes

Obrana a ochrana / Strážní, vrtátní - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost OKO 69, s.r.o.

Místo pracoviště Kněževes 391, Kněževes
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 107 - 110 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Strážní, vrtátní - pracovníci ostrahy, strážní (Kněževes 391, Kněževes)

Náplň práce: ostraha objektu, kontrola vstupů a vjezdů do objektů, pochůzková činnost, zápis do evidenčních knih.
Směnný provoz: Po-Pá - odpolední od 14:30 do 22:30 hod, noční od 22:30 hod. do 6:30 hod., So, Ne, svátky od 6:30 do 18:30 hod., 18:30-6:30 hod.
Požadujeme: výpis z rejstříku trestů, spolehlivost a flexibilitu. certifikát strážný č. 68-008-E výhodou, ne podmínkou.
Vhodné pro OZP.
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, zázemí stabilní firmy, možnost získání certifikátu strážný č. 68-008-E, možnost i kratšího úvazku, pravidelná školení, příplatky za službu v neděli, svátky a noční.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 477070025 (Po-Pá, 8:00-14:00 hod.) nebo e-mailem

Informace o společnosti OKO 69, s.r.o.

OKO 69, s.r.o.
Kněževes 391
Kněževes
27001
IČO: 25032909
aktualizováno před 7 měsíci