Strážný / detektiv v obchodě - pracovníci ostrahy, strážní, České Budějovice

Obrana a ochrana / Strážný / detektiv v obchodě - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost CENTR GROUP, a.s.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Pekárenská 2783, České Budějovice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 16 200 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Strážný / detektiv v obchodě - pracovníci ostrahy, strážní (Pekárenská 2783, České Budějovice)

Náplň práce: ostraha a dektektiv na prodejní ploše, ochrana majetku klienta, kontrola bezpečnosti prodejny, denní směny včetně víkendů.
Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení.
Požadujeme: chuť pracovat, zodpovědnost, spolehlivost, trestní bezúhonnost (čistý RT), praxe a certifikát výhodou.
Nabízíme: dlouhodobou spolupráci a zázemí stabilní společnosti, zajištění zkoušky profesní kvalifikace, odpovídající finanční ohodnocení, služba v civilním oděvu.

Informace o společnosti CENTR GROUP, a.s.

CENTR GROUP, a.s.
Pekárenská 2783
České Budějovice
37004
IČO: 26865301
aktualizováno před asi 2 roky