Strážný/ná - pracovníci ostrahy, strážní, Tišnov

Obrana a ochrana / Strážný/ná - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost ČOS - Speciální servis s.r.o.

Místo pracoviště Tišnov
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 19 500 - 22 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Strážný/ná - pracovníci ostrahy, strážní (Tišnov)

První kontakt: e-mailem nebo telefonicky
Pouze pro OZP.

Hledáme nové kolegy na dlouhodobou spolupráci, na pozici Strážný/bezpečnostní pracovník na vlakové nádraží.

Náplň práce:
kontrola vestibulu nádraží
kontrola uzamykatelných prostor
12 ti hod. směny

Požadujeme:
předložení výpisu z RT
zodpovědnost

Nabízíme:

práci na plný nebo zkrácený úvazek s přihlédnutím ke zdravotnímu stavu zájemce
jistotu mzdy vždy každý měsíc a pravidelné vyplácení výkonnostních odměn
možnost dlouhodobého zaměstnání
pracovní uniformu
pochopení a příjemné jednání

Místo je vyhrazeno pro ČID
Nechodit na místo výkonu práce v případě zájmu prosím kontaktovat telefonicky
nebo emailem.

Informace o společnosti ČOS - Speciální servis s.r.o.

ČOS - Speciální servis s.r.o.

Tišnov

IČO: 27511511
aktualizováno před 2 měsíci