Strážný - pracovníci ostrahy, strážní, Písek

Obrana a ochrana / Strážný - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost ZBU Czech Republic s.r.o.

Místo pracoviště Karlova 107, Písek
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 106 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Strážný - pracovníci ostrahy, strážní (Karlova 107, Písek)

ZKRÁCENÝ ÚVAZEK - VYHRAZENO PRO OZP
Náplň práce: ostraha bankovního sektoru, obsluha EZS (elektronická zabezpečovací signalizace).
Pracovní doba: 7-18 hod. pondělí - pátek.
Služba v uniformě, jednosměnný provoz.
Požadavky na zaměstnance: čistý výpis z RT.
Nabízíme: náborový příspěvek 15 000,- Kč.
První kontakt: Bc. Škorvánková Antonie, tel.: 725 778 466 (8-15 hod.), e-mail: osobně pouze na adrese: U Trojice 13, České Budějovice v rozmezí 8-14 hod.

Informace o společnosti ZBU Czech Republic s.r.o.

ZBU Czech Republic s.r.o.
Karlova 107
Písek

IČO: 28407342
aktualizováno před 5 měsíci