Strážný - referenti a vrchní referenti vězeňské služby čr, Lesní Jakubov

Obrana a ochrana / Strážný - referenti a vrchní referenti vězeňské služby čr

Společnost Vězeňská služba České republiky

Smluvní vztah služební poměr
Místo pracoviště Lesní Jakubov 44, Lesní Jakubov
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 28 320 - 43 730 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Strážný - referenti a vrchní referenti vězeňské služby čr (Lesní Jakubov 44, Lesní Jakubov)

NPožadujeme:
- občanství ČR starší 18 let
- bezúhonnost
- zdravotní, osobnostní a fyzická způsobilost

Náplň služební činnosti:
- výkon strážní služby ve věznici pod oborným vedením.

Při zájmu o přijetí do služebního poměru příslušníka VS ČR zašlete strukturovaný životopis na oddělení personální Věznice Rapotice prostřednictvím poskytovatele poštovních služeb nebo elektronickou cestou Nebo volejte na telefonní čísla 546 433 211, 546 433 212 nebo 778 487 381.

Nabízíme:
- náborový příspěvek ve výši 75 000,- Kč
- 6 týdnů dovolené
- nadstandardní benefity (závodní stravování, možnost využívání zaměstnanecké posilovny, tábory pro děti příslušníků a zaměstnanců, finanční příspěvek na stravování, rekreaci, kulturu, sport nebo penzijní spoření)
- jistota zaměstnání
- služební poměr příslušníka VS ČR dle zákona č. 361/2003 Sb.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Vězeňská služba České republiky

Vězeňská služba České republiky
Lesní Jakubov 44
Lesní Jakubov
67573
IČO: 212423
aktualizováno před více než rokem