Strážný/ strážná, obsluha kamerového systému - pracovníci ostrahy, strážní, Hradec Králové

Obrana a ochrana / Strážný/ strážná, obsluha kamerového systému - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost APEurope s.r.o.

Místo pracoviště Akademika Bedrny 365, Hradec Králové
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 18 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Strážný/ strážná, obsluha kamerového systému - pracovníci ostrahy, strážní (Akademika Bedrny 365, Hradec Králové)

STRÁŽNÝ/-Á, OBSLUHA KAMEROVÉHO SYSTÉMU
- PP na dobu neurčitou, možnost i zkráceného úvazku, nástup ihned nebo po dohodě, místo výkonu práce Hradec Králové
- Náplň práce: ohlídání zboží na marketu, provádění inventur, případné zajištění pachatele, komunikace s PČR, nepravidelné obchůzky
- Požadujeme: bezúhonnost, dobrý zdravotní stav a příjemné vystupování, zkušenosti v oboru a osvědčení o profesní kvalifikaci výhodou
- Nabízíme: odměny za záchyty, příspěvek na bydlení, možnost záloh na mzdu
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky i pro OZP
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky. Kontaktní osoba: Zajíčková Monika, tel.: 607 027 647, e-mail:

Informace o společnosti APEurope s.r.o.

APEurope s.r.o.
Akademika Bedrny 365
Hradec Králové
50003
IČO: 29056179
aktualizováno před téměř 4 roky