Strážný/strážná - pracovníci ostrahy, strážní, Olomouc

Obrana a ochrana / Strážný/strážná - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost VKUS-BUSTAN s.r.o.

Místo pracoviště Dolní hejčínská 1188, Olomouc
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 15 500 - 16 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Strážný/strážná - pracovníci ostrahy, strážní (Dolní hejčínská 1188, Olomouc)

Pracoviště: Dolní hejčínská č.p. 1188/30, Olomouc + Koželužská ul. Vyhrazeno pro OZP.
Nástup: operativně.
Nabízíme práci, která je vhodná pro invalidní důchodce v rámci zajištění ostrahy objektu.
Nabízíme:
- Práci vhodnou pro invalidní důchodce!
- Finanční benefity dle vykonané práce
- Příplatky so+ne, noční, svátky, směnnost
- Hrubá měsíční mzda: 15 500,- - 16.000,- Kč
- zam. výhody: Příspěvek na lázně a rehabilitace, příspěvek na rekreační pobyty dětí, zaměstnanecké bezúročné půjčky, možnost profesního růstu - dle pracoviště.

Požadujeme:
- Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, reprezentativní vystupování,
- Čistý trestní rejstřík
- Certifikát (strážný) - není nutností, je výhodou

Náplň práce:
- Iniciativní a samostatné předcházení vzniku všech negativních jevů, které mohou mít nepříznivý dopad na řádný chod ve střeženém objektu.
- Regulace a související písemná evidence vstupu osob/vjezdu vozidel do objektu.
- Obsluha telefonní ústředny.
- Ochrana před vstupem nebo vniknutím neoprávněných osob do objektu.
- Výkon komplexní obchůzkové činnosti v nočních hodinách.

Zájemce žádáme o zaslání životopisu POUZE na e-mail: nebo se hlaste na tel.č. 725 466 606.

Informace o společnosti VKUS-BUSTAN s.r.o.

VKUS-BUSTAN s.r.o.
Dolní hejčínská 1188
Olomouc
77900
IČO: 26841410
aktualizováno před více než 3 roky