*strážný, strážná - velké meziříčí - pracovníci ostrahy, strážní, Velké Meziříčí

Obrana a ochrana / *strážný, strážná - velké meziříčí - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost VKUS-BUSTAN s.r.o.

Místo pracoviště Velké Meziříčí
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 17 500 - 19 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: *strážný, strážná - velké meziříčí - pracovníci ostrahy, strážní (Velké Meziříčí)

JOBMATCH-pro OZP,TZP;
Náplň práce:
- Krátká a fyzicky nenáročná obchůzková činnost
- Jednoduchá písemná evidence
- Podávání informací klientům
- Spojování telefonních hovorů
- Sledování obrazu kamerového systému
- Práce v týmu 5 strážných
Pracovní doba:
- Práce rozložena na ranní a noční 12ti hodinové směny
- Práce dle plánu směn (cca 12 směn za měsíc)
- Práce na zkrácený úvazek
- Nepřetržitý provoz
Požadujeme:
- Výpis z RT
- Certifikát strážný (výhodou), nikoli podmínkou
- Komunikační schopnosti
- Základní znalost práce na počítači
- Důslednost, flexibilnost, vstřícnost, loajalita
Nabízíme:
- Mzdové ohodnocení od 120,-Kč do 130,-Kč/hod. dle příplatků
- Výplata mzdy v pevných termínech na účet nebo složenkou
- Zázemí stabilní a specializované firmy
- Možnost profesního růstu
- Individuální a lidský přístup ke každému zaměstnanci

První kontakt:
- emailem -
- telefonicky - 724 153 147

Požadavky

  • Práce s PC - základní dovednosti PC

Informace o společnosti VKUS-BUSTAN s.r.o.

VKUS-BUSTAN s.r.o.

Velké Meziříčí

IČO: 26841410
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici *strážný, strážná - velké meziříčí - pracovníci ostrahy, strážní