Strojírenský/á dělník/dělnice, seřizovač - seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích), Hodkovice nad Mohelkou

Výroba a provoz / Strojírenský/á dělník/dělnice, seřizovač - seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Společnost Monroe Czechia s.r.o.

Místo pracoviště Rychnovská 383, Hodkovice nad Mohelkou
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 28 500 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Strojírenský/á dělník/dělnice, seřizovač - seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) (Rychnovská 383, Hodkovice nad Mohelkou)

Vhodné i pro osoby s dočasnou ochranou.
Hledáme posily našeho výrobního týmu (výroba tlumičů) v Hodkovicích nad Mohelkou. Spolehlivých operátorů si velmi vážíme a umíme je dobře ocenit.
Pokud vám vyhovuje práce ve 3 směnném režimu, rádi vás přivítáme v našem týmu.
NÁPLŇ PRÁCE:
- Zajišťuje nastavení procesu výrobní linky
- Zajišťuje uvolnění výroby
- Zodpovídá za přehození výroby
- Spolupracuje s Team Leaderem výrobní linky
- Provádění TPM
KVALIFIKAČNÍ POŽADAVKY:
- Středoškolské, střední odborné vzdělání - technické / strojní
- Technická a manuální zručnost
- Vysoké pracovní nasazení
- Samostatnost, spolehlivost
- Ochota pracovat v třísměnném provozu
- Praxe v oboru či v automobilovém průmyslu výhodou
- Orientace ve výkresové dokumentaci
A CO VÁM NABÍZÍME:
- Náborový příspěvek 5 000 Kč
- Velmi dobré finanční ohodnocení
- Možnost přivýdělku za přesčasy
- Prodej výrobků se slevou - sadu 4 tlumičů jednou ročně
- Týden dovolené navíc - celkem 5 týdnů
- Jídelna s kantýnou v areálu závodu s dotovaným stravným
- Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění; 250Kč / měsíčně
- Benefitní program BenefitPlus: 1200Kč / ročně
- Firemní tarif od T-mobile
- Závodní lékařská péče v areálu závodu
- Masáže v areálu závodu za zvýhodněnou cenu
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky od 8.00 do 15.00 hod.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Monroe Czechia s.r.o.

Monroe Czechia s.r.o.
Rychnovská 383
Hodkovice nad Mohelkou
46342
IČO: 61061620
aktualizováno před 10 měsíci