Strojírenský dělník - brusič - montéři kovových konstrukcí, Hustopeče

Výroba a provoz / Strojírenský dělník - brusič - montéři kovových konstrukcí

Společnost SIGNUM spol. s.r.o.

Místo pracoviště Nádražní 32, Hustopeče
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 120 - 160 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Strojírenský dělník - brusič - montéři kovových konstrukcí (Nádražní 32, Hustopeče)

5.10.2021/ NÁPLŇ PRÁCE: přípravné práce související s výrobou ocelových konstrukcí. Dvousměnný provoz: ranní 5.45 - 13.45 hod, odpolední 13.45 - 21.45 hod.
POŽADAVKY: Výuční list v oboru strojírenství, popř. paličský průkaz.
NABÍZÍME: příspěvek na stravování, mimořádné odměny, 5 týdnů dovolené, věrnostní odměny. Pracovní smlouva na dobu určitou s možností přechodu na dobu neurčitou.
KONTAKT: životopisy zasílejte na e-mail: nebo si telefonicky sjednejte schůzku.

Informace o společnosti SIGNUM spol. s.r.o.

SIGNUM spol. s.r.o.
Nádražní 32
Hustopeče
69301
IČO: 18200061
aktualizováno před více než 2 roky