Strojírenský dělník, dělnice - strojírenští kovodělníci, Opava

Výroba a provoz / Strojírenský dělník, dělnice - strojírenští kovodělníci

Společnost OSTROJ a.s.

Místo pracoviště Těšínská 1586, Opava
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 24 000 - 27 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Strojírenský dělník, dělnice - strojírenští kovodělníci (Těšínská 1586, Opava)

KO: Zemanová Alexandra Mgr., tel.: 553 872 173, 731 607 906, e-mail: Životopis zašlete na uvedený e-mail.

POŽADUJEME:
- Jeřábnický průkaz a vazačské oprávnění výhodou.
- Průkaz řidiče motorového vozíku výhodou.
- Ochotu pracovat v třísměnném provozu.
- Samostatnost a flexibilitu.

NABÍZÍME:
- 5 týdnů dovolené
- Dotované závodní stravování
- Příspěvek na dopravu
- Náborový příspěvek (u vybraných profesí)
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Benefitní program Benefit plus
- Motivační odměňování
- Firemní akce pro zaměstnance a rodinné příslušníky
- Vánoční dárky
- Zázemí stabilní a seriózní společnosti

NÁPLŇ PRÁCE:
- Obsluha strojní kotoučové pily a strojních nůžek.
- Dělení materiálu dle technologického postupu.
- Koordinace toku materiálu na dílně.
- Zajišťování materiálu pro kování.
- Manipulace s materiálem pomocí ručně vedených el. vozíků a mostového jeřábu.

Informace o společnosti OSTROJ a.s.

OSTROJ a.s.
Těšínská 1586
Opava
74601
IČO: 45193681
aktualizováno před 4 měsíci