Strojírenský dělník - montáže - montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů, Liberec

Výroba a provoz / Strojírenský dělník - montáže - montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů

Společnost Manuvia FairJob s.r.o.

Místo pracoviště Slovanská 781, Liberec
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 26 000 - 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Strojírenský dělník - montáže - montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů (Slovanská 781, Liberec)

Co budete dělat?
- Montážní práce dle výkresové dokumentace
- Kompletace jednotlivých dílů a následná montáž finálního výrobku
- Řezání a příprava sádrokartonu
- Práce na ohraňovacím lisu (ve dvojici s kolegou)
- Lepení panelů
Co můžete získat?
- Mzdu až 27 000 Kč
- Variabilní složka mzdy až 5 895 Kč
- Příplatky za odpolední směny 7 Kč
- Příplatky za noční směny 17 Kč
- Přátelský přístup koordinátora
- Dotované závodní stravování
- 25 dní dovolené
Požadavky:
- SOU strojírenského směru
- Praxe v montážích, kompletaci/stavění finálních výrobků
- Čtení výkresové dokumentace
- Manuální zručnost, fyzická zdatnost
Pracovní poměr na 12 měsíců ode dne nástupu
Hlásit se emailem nebo telefonicky v Po-Pá od 8.30 do 16.30 hod.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování

Informace o společnosti Manuvia FairJob s.r.o.

Manuvia FairJob s.r.o.
Slovanská 781
Liberec
46312
IČO: 7728824
aktualizováno před téměř 3 roky