Strojírenský dělník - montéři kovových konstrukcí, Jablonec nad Nisou

Výroba a provoz / Strojírenský dělník - montéři kovových konstrukcí

Společnost INTERNATIONAL METAL PLAST spol. s r.o.

Místo pracoviště Rychnovská 326, Jablonec nad Nisou
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 19 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Strojírenský dělník - montéři kovových konstrukcí (Rychnovská 326, Jablonec nad Nisou)

Hlavní náplň práce:
- Pomocné montážní práce
- Řízení a obsluha stroje na výrobu sítí a mobilních plotů
- Řízení a obsluha stroje na rovnání drátů
- Obsluha lisu
- Jeřábnické a vazačské práce
- Montáž jednotlivých komponentů v požadované kvalitě

Požadujeme:
- Platný jeřábnický průkaz výhodou, možnost zaškolení a získání jeřábnického průkazu
- Manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost, odpovědnost při výkonu práce
- Aktivní přístup k práci a osobnímu rozvoji

Nabízíme:
- Stabilní zaměstnání u společnosti s dlouholetou tradicí
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Dotované závodní stravování
- Práce na jednu/ tři směny
- 5 týdnů dovolené
- Nástup možný ihned

Kontakt: e-mailem

Informace o společnosti INTERNATIONAL METAL PLAST spol. s r.o.

INTERNATIONAL METAL PLAST spol. s r.o.
Rychnovská 326
Jablonec nad Nisou
46801
IČO: 47309547
aktualizováno před více než 2 roky