Strojírenský dělník / strojírenská dělnice - montážní dělníci mechanických zařízení, Týniště nad Orlicí

Výroba a provoz / Strojírenský dělník / strojírenská dělnice - montážní dělníci mechanických zařízení

Společnost ALPHA Vehicle Security Solutions Czech s.r.o.

Místo pracoviště V. Opatrného 1050, Týniště nad Orlicí
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Strojírenský dělník / strojírenská dělnice - montážní dělníci mechanických zařízení (V. Opatrného 1050, Týniště nad Orlicí)

Kontakt telefonicky nebo e-mailem na adresu

PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení

Požadujeme:
- manuální zručnost, spolehlivost
- výhodou praxe v Automotive.
Náplň práce:
- montáž lehkých drobných dílů
- práce v tichém a čistém prostředí.
Nabízíme:
- příspěvky za směnnost a nepřetržitý provoz, výkonnostní příspěvky
- dotované závodní stravování a jídelna s doplňkovým prodejem v areálu firmy
- dotované svozové autobusy na pracoviště z vybraných lokalit
- možnost kariérního postupu, benefity v rámci programu Cafeterie
- 5 týdnů dovolené, 13. mzda, možnost příspěvku na penzijní připojištění
- docházkový bonus, firemní vzdělávání.

Benefity pracovní pozice

  • Jízdní výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti ALPHA Vehicle Security Solutions Czech s.r.o.

ALPHA Vehicle Security Solutions Czech s.r.o.
V. Opatrného 1050
Týniště nad Orlicí
51721
IČO: 4468562
aktualizováno před 24 dny

Odpověď na pracovní pozici Strojírenský dělník / strojírenská dělnice - montážní dělníci mechanických zařízení