Strojírenští kovodělníci, Kamenice nad Lipou

Výroba a provoz / Strojírenští kovodělníci

Společnost KOKINETICS s.r.o.

Místo pracoviště Ke Gabrielce 788, Kamenice nad Lipou
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 23 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Strojírenští kovodělníci (Ke Gabrielce 788, Kamenice nad Lipou)

Požadujeme: ZŠ/SOU , ochotu pracovat ve třísměnném pracovním režimu, manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost
Výhodou: praxe na stejné nebo obdobné pracovní pozici v automobilovém průmyslu

Náplň práce: obsluha výrobních strojů (svařovací automaty, montážní stroje, balení)

Nabízíme: atraktivní odměňování závislé na výkonu, zaučení na nabízenou pracovní pozici, odborná školení, další benefity a sociální program společnosti bude upřesněn při osobní schůzce.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody
  • Dovolená navíc
  • Jízdní výhody
  • Podnikové stravování

Informace o společnosti KOKINETICS s.r.o.

KOKINETICS s.r.o.
Ke Gabrielce 788
Kamenice nad Lipou
39470
IČO: 25189603
aktualizováno před 11 dny

Odpověď na pracovní pozici Strojírenští kovodělníci

Ke Gabrielce 788 788