Strojmistr na výsekovém stroji (výroba krabiček na léky) - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru, Ejpovice

Výroba a provoz / Strojmistr na výsekovém stroji (výroba krabiček na léky) - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru

Společnost Körber Pharma Packaging Materials s.r.o.

Místo pracoviště Zemská 230, Ejpovice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 30 000 - 37 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Strojmistr na výsekovém stroji (výroba krabiček na léky) - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru (Zemská 230, Ejpovice)

Pracovní náplň: obsluha výsekového stroje, běžné ošetřování a nastavení/seřizování stroje, zodpovědnost za výsledný produkt, podílí se na řešení výrobních nestrovnalostí a zvláštností stroje
Požadujeme: SOU ve strojírenském nebo podobném oboru, odborné znalosti a zkušenosti z podobné pozice (např. strojní mechanik). Osobní předpoklady: týmová spolupráce, pečlivost, spolehlivost, ochota pracovat v třísměnném provozu.
Pracovní pozice je vhodná pro muže s ohledem na povahu činnosti podle § 16 odst. 3) ZP - zvedání těžkých břemen.
Nabízíme: čisté prostředí, firemní akce, zázemí perspektivní mezinárodní společnosti Körber Pharma.

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Podnikové stravování
  • Jízdní výhody

Informace o společnosti Körber Pharma Packaging Materials s.r.o.

Körber Pharma Packaging Materials s.r.o.
Zemská 230
Ejpovice
33701
IČO: 26398966
aktualizováno před asi 2 měsíci