Strojní dělník, kontrolor - pomocní skladníci, Bohumín

Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Strojní dělník, kontrolor - pomocní skladníci

Společnost Obaly Adamec a.s.

Místo pracoviště Čs. armády 133, Bohumín
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 114 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Strojní dělník, kontrolor - pomocní skladníci (Čs. armády 133, Bohumín)

Upřesňující informace3) :
(požadavky ŘP skupin., jazykové požadavky,
náplň práce
apod.) Zavedená tiskárna, polygrafická společnost, vyrábějící až 10ti barevným flexotiskem obalové produkty zejména pro potravinářský průmysl (shrink-sleevové, samolepící a IML etikety; plastové a hliníkové víčka; různé papírové a plastové segmenty obalů) hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Strojní dělník, kontrolor.
Výkon práce dočasně v provozovně v Bohumíně na adrese Čs. armády 133, poté v připravovaném novém, moderním výrobním areálu v Ostravě. Předpoklad zahájení provozu v Ostravě-Zábřehu září 2023.
Náplň práce: Obsluha stroje na přetáčení a kontrolu shrink etiket pomocí stroboskopu. Kontrola průběhu výroby, balení.
Požadavky: fyzická zdatnost, manuální zručnost, aktivní a zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, praxe ve výrobě.
Nástupní nabízená hrubá mzda bude stanovena v závislosti na schopnostech, zkušenostech a kvalifikaci od 114 Kč/hod. Po zapracování pohyblivé prémie, měsíční odměny dle vykonané práce a další osobní příplatky. Pracovní poměr na dobu určitou na 6 měsíců s možností prodloužení a později změny na dobu neurčitou.
Životopis zašlete na email:
V prvním kole proběhne výběr na základě zaslaného životopisu. V druhém kole budou vybraní kandidáti pozváni k ústnímu pohovoru.

tel. dotazy od 10.00 hod. do 14.00 hod.

Informace o společnosti Obaly Adamec a.s.

Obaly Adamec a.s.
Čs. armády 133
Bohumín
73581
IČO: 27820611
aktualizováno před více než rokem