Strojní inženýr projektant, konstruktér - strojní inženýři projektanti, konstruktéři, Kamenický Šenov

Výroba a provoz / Strojní inženýr projektant, konstruktér - strojní inženýři projektanti, konstruktéři

Společnost T E N O S , spol. s r.o.

Místo pracoviště nám. Míru 73, Kamenický Šenov
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 40 000 - 45 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Strojní inženýr projektant, konstruktér - strojní inženýři projektanti, konstruktéři (nám. Míru 73, Kamenický Šenov)

Požadujeme:
- VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru nejlépe strojní obor
- znalost práce na PC v konstrukčních programech 3D CAD software
- znalost alespoň 1 jazyka AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
- samostatné rozhodování, technické myšlení, preciznost
Nabízíme:
- práci na zajímavých projektech v oblasti automotive
- motivující finanční ohodnocení odpovídající odvedené práci
- možnost dalšího vzdělávání v oboru
- práci vhodnou i pro absolventy
Náplň práce:
- návrh a realizace konstrukčních řešení při vývoji v technologii tváření plechů
- zpracování technické dokumentace pro zhotovení lisovacích nástrojů a přípravků
- příprava technických a ekonomických podkladů pro vyhotovení nabídek
- programování 3D laseru

Informace o společnosti T E N O S , spol. s r.o.

T E N O S , spol. s r.o.
nám. Míru 73
Kamenický Šenov
47114
IČO: 49901893
aktualizováno před asi 2 roky