Strojní zámečníci údržby - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení, Čakovičky

Výroba a provoz / Strojní zámečníci údržby - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

Společnost Styrotrade, a.s.

Místo pracoviště Zlonínská 99, Čakovičky
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Strojní zámečníci údržby - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení (Zlonínská 99, Čakovičky)

náplň práce:
- práce při údržbě výrobních linek na výrobu a řezání polystyrénu
- identifikace a odstranění poruch
- preventivní údržba výrobních linek dle plánu
- další údržbářské práce v celém areálu firmy

nabízíme:
- pracovní poměr na dobu neurčitou a na plný pracovní úvazek
- nástup možný ihned, 1 směnný provoz, po zapracování + pohotovost
- odpovídající platové ohodnocení, placené pohotovosti, stravenkový paušál, odměny

požadujeme:
- minimálně střední odborné vzdělání s výučním listem v strojírenském oboru
- svářečský průkaz na el. (CO2 výhodou)
- samostatnost, manuální zručnost
- ochotu učit se novým věcem
Bližší informace k pracovnímu místu poskytne personalista: Ing. Radek Krvač, tel: 725 220 004. Životopis posílejte na e-mail: NECHODIT NA UVEDENOU ADRESU BEZ PŘEDCHOZÍ DOMLUVY
vybraní uchazeči budou osloveni a pozváni k osobnímu pohovoru

Informace o společnosti Styrotrade, a.s.

Styrotrade, a.s.
Zlonínská 99
Čakovičky
25063
IČO: 26152924
aktualizováno před více než 2 roky