Strojní zámečník / zámečnice, svářeč /svářečka - svářeči, Kostelec nad Orlicí

Výroba a provoz / Strojní zámečník / zámečnice, svářeč /svářečka - svářeči

Společnost Dalkon CZ s.r.o.

Místo pracoviště Za Nádražím 436, Kostelec nad Orlicí
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 32 000 - 37 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Strojní zámečník / zámečnice, svářeč /svářečka - svářeči (Za Nádražím 436, Kostelec nad Orlicí)

Kontakt telefonicky nebo e-mailem na adresu
Požadujeme:
- praxe ve svařování metodou MIG/MAG, případně TIG nebo MMA
- svářecí průkaz (ISO 9606-1) výhodou, případně základní kurz dle ČSN 05 0705.
Náplň práce:
- svařování menších ocelových konstrukcí do výroby (vozíky, zábradlí, zábrany apod. )
- kompletace + montáž výrobků.
Nabízíme:
- jednosměnný provoz - pouze ranní směna (6:00 - 14:30 hod.)
- roční benefity, příspěvky na stravování, příspěvek na dovolenou
- nadstandardní platové ohodnocení.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Dalkon CZ s.r.o.

Dalkon CZ s.r.o.
Za Nádražím 436
Kostelec nad Orlicí
51741
IČO: 2448653
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Strojní zámečník / zámečnice, svářeč /svářečka - svářeči