Strojníci obsluhy kolového rypadla a liebherr a924, lh35 - řidiči ostatních speciálních vozidel, Velké Karlovice

Doprava, Služby / Strojníci obsluhy kolového rypadla a liebherr a924, lh35 - řidiči ostatních speciálních vozidel

Společnost Pila MSK, a.s.

Místo pracoviště Velké Karlovice 970, Velké Karlovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Strojníci obsluhy kolového rypadla a liebherr a924, lh35 - řidiči ostatních speciálních vozidel (Velké Karlovice 970, Velké Karlovice)

STROJNÍCI OBSLUHY KOLOVÉHO RYPADLA A LIBHERR A924, LH35
POŽADUJEME: Řidičský průkaz sk. C nebo T. Základní údržba, drobné opravy a starost o svěřený stroj. Strojnický průkaz výhodou
NÁPLŇ PRÁCE: Obsluha kolového rypadla uzpůsobeného pro práci v dřevařském průmyslu. Převoz a ukládání kulatinových výřezů.
NABÍZÍME: Stravenky, 13. plat, pololetní odměny
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky Ing. Alena Orságová, tel: 571 410 011, nebo emailem:
Ov.e.: 19.7.

Informace o společnosti Pila MSK, a.s.

Pila MSK, a.s.
Velké Karlovice 970
Velké Karlovice
75606
IČO: 47677961
aktualizováno před téměř 2 roky