Strojník bagru nebo nakladače - obsluha železničních, zemních a příbuzných strojů a zařízení, Vysoké Mýto

Doprava, Stavebnictví, Výroba a provoz / Strojník bagru nebo nakladače - obsluha železničních, zemních a příbuzných strojů a zařízení

Společnost Recycling - kovové odpady a.s.

Místo pracoviště Hradecká 173, Vysoké Mýto
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 35 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Strojník bagru nebo nakladače - obsluha železničních, zemních a příbuzných strojů a zařízení (Hradecká 173, Vysoké Mýto)

Hledáme nové kolegy či kolegyně do našeho týmu na pozici strojníka kolového nakladače a bagru.

Náplň práce:
- obsluha a udržování bagru
- nakládka, vykládka, třídění materiálu
- kontrola a denní údržba stroje a připojeného vybavení
- doplňování provozních kapalin a pohonných hmot
- obsluha stroje
- vykládky, třídění a nakládky materiálů
- vedení denní provozní evidence

Požadujeme:
- řidičský průkaz sk. B
- strojnický průkaz výhodou

První smlouva na dobu určitou 6 měsíců.
Nástup možný ihned.

Nabízíme:
- možnost získání strojnického průkazu u nás
- zajímavé mzdové ohodnocení
- stravenky v hodnotě 140,- kč/den, plně hrazené zaměstnavatelem
- výhodnější mobilní tarif pro zaměstnance i rodinné příslušníky
- bonusový systém ohodnocení

Kontakt: telefonicky nebo e-mailem

Informace o společnosti Recycling - kovové odpady a.s.

Recycling - kovové odpady a.s.
Hradecká 173
Vysoké Mýto
56601
IČO: 25252852
aktualizováno před asi rokem

Další pracovní nabídky v okrese Ústí nad Orlicí v oboru Doprava, Stavebnictví, Výroba a provoz