Strojník/ice - instalatéři vodovodů, Český Krumlov

Stavebnictví, Služby / Strojník/ice - instalatéři vodovodů

Společnost ČEVAK a.s.

Místo pracoviště Horní Brána 509, Český Krumlov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Strojník/ice - instalatéři vodovodů (Horní Brána 509, Český Krumlov)

Strojník/ice - zaměstnání na dobu určitou, pracoviště ČK, 3 směny. Hrubá mzda od 25 000,- Kč do 30 000,- Kč.
HLAVNÍ PRACOVNÍ NÁPLŇ
o Veškeré práce při mechanickém a biologickém čištění odpadních vod splaškových i průmyslových a zpracování nečistot a kalů
o Obsluha strojů, jednoduchá údržba mechanických částí strojního zařízení ČOV a jí přilehlých pracovišť
o Práce závoznické, jeřábnické, vazačské, natěračské a práce spojené s úklidem všech pracovišť
o Řízení a údržba vozidel
o Kontrola provozu zařízení čistírny odpadních vod
o Provádění údržby a běžných oprav zařízení
o Vedení provozních záznamů a prvotní evidence
Směnný provoz: 7,5 hod/den - ranní/odpolední/noční
POŽADUJEME
o Vzdělání SOU technického zaměření výhodou
o Technické povědomí
o Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
Zaměstnanecké výhody: 75 Kč/den stravenkový paušál
3 dny zdravotního volna
5 týdnů dovolené
Roční odměna - 13. plat
Další zaměstnanecké benefity (příspěvky na vzdělávací, sportovní a kulturní aktivity, slevy u dodavatelů atd.)
Kontakt: Uhlířová Pavla Ing., tel.: 702 250 613, e-mail:

Informace o společnosti ČEVAK a.s.

ČEVAK a.s.
Horní Brána 509
Český Krumlov
38101
IČO: 60849657
aktualizováno před více než 2 roky