Strojník kolového nakladače,překládkového bagru - obsluha ostatních manipulačních zařízení (kromě obsluhy vysokozdvižných vozíků), Sokolov

Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Doprava / Strojník kolového nakladače,překládkového bagru - obsluha ostatních manipulačních zařízení (kromě obsluhy vysokozdvižných vozíků)

Společnost Waste Solutions s.r.o.

Místo pracoviště Rolnická 656, Sokolov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Strojník kolového nakladače,překládkového bagru - obsluha ostatních manipulačních zařízení (kromě obsluhy vysokozdvižných vozíků) (Rolnická 656, Sokolov)

Náplň práce: obsluha kolového/překládkového bagru

Požadujeme: strojnický průkaz a praxe podmínkou, péči o stroj, dobré organizační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost, loajalitu, pojištění zaměstnace proti škodám způsobených zaměstnavateli výhodou

Nabízíme: odpovídající finanční ohodnocení (vše na pásce a v daném termínu), pracovní poměr na HPP / IČO, odměny za provedenou práci, příspěvek na stravu, 4 týdny dovolené

V případě zájmu pošlete strukturovaný životopis na email

Požadavky

  • Obsluha stavebních strojů - nakladače - kolové

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Waste Solutions s.r.o.

Waste Solutions s.r.o.
Rolnická 656
Sokolov
35601
IČO: 45352925
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Strojník kolového nakladače,překládkového bagru - obsluha ostatních manipulačních zařízení (kromě obsluhy vysokozdvižných vozíků)