Strojník - ploškovna autor - obsluha strojů a zařízení na výrobu skla, Liberec

Výroba a provoz / Strojník - ploškovna autor - obsluha strojů a zařízení na výrobu skla

Společnost PRECIOSA, a.s.

Místo pracoviště Sklářská 92, Liberec
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 20 500 - 27 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Strojník - ploškovna autor - obsluha strojů a zařízení na výrobu skla (Sklářská 92, Liberec)

Náplň práce:
* Částečná obsluha ploškovací linky
* Pomocné práce - manipulace s materiálem a úklid stroje
Požadujeme:
* vzdělání základní, SO
* schopnost samostatné práce i práce v kolektivu
* komunikativnost
* práce v nepřetržitém režimu
* odpovědný přístup k práci
* ochota učit se novým věcem
Nabízíme:
* dobré platové podmínky
* kvalitní zaškolení a profesní rozvoj
* zaměstnanecké výhody, balíček zaměstnaneckých benefitů
* možnost ubytování na podnikové ubytovně
* náborový příspěvek 20.000,- Kč - tento příspěvek bude zaměstnanci poskytnut po uplynutí 6-ti měsíců trvání pracovního poměru, pokud zaměstnanec úspěšně ukončí adaptaci a pokud lze předpokládat, že zaměstnanec bude v pracovním poměru k zaměstnavateli pokračovat
* Nástup: dle dohody
* Místo výkonu práce: Liberec - Minkovice
Kontakt:
Preciosa, a.s.
Ing. Pavla Řezníčková
Tel.: 737220157

Benefity pracovní pozice

  • Ubytování

Informace o společnosti PRECIOSA, a.s.

PRECIOSA, a.s.
Sklářská 92
Liberec
46312
IČO: 12556
aktualizováno před více než 2 roky